Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ SearchCauta in Forum MemberlistLista Membrilor UsergroupsGrupuri de Utilizatori RegisterInregistrare
ProfileProfil Log in to check your private messagesMesaje Personale Log inLog in
Cum prezint site-ul meu?

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Site-ul meu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
csr
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Feb 06, 2010 10:05 pm    Post subject: Cum prezint site-ul meu? Reply with quote

Forumistii care doresc sa-si prezinte site-ul sau blogul personal in aceasta sectiune, sunt rugati sa respecte urmatoarele principii:
- un site / blog poate fi inscris doar de autorul sau;
- site-ul / blogul trebuie sa fie despre fotografie;
- un site / blog = un topic separat;
- titlul topicului (Subject) sa inceapa cu numele sau cu userul sau urmat de o liniuta (-) si apoi de o foarte scurta descriere (blogul meu, site-ul meu, etc);
- in masura in care este posibil, va rugam ca in primul topic sa spuneti cateva vorbe si despre experienta sau domeniile fotografice de interes;
- sunt incurajate postarile de actualizari;
- sunt incurajate comentariile despre site-urile inscrise;
- in reciprocitate, redactia apreciaza daca pe site-ul / blogul inscris aici exista un link sau banner catre www.foto-magazin.ro

Nu vor fi acceptate pentru inscriere site-uri / bloguri care:
- contin orice forma de violenta sau prezinta scene in care se produce durere cuiva, scene de violenta sexuala sau de cruzime, incluziv violenta verbala;
- prezinta incalcarea legii sau orice modalitate prin care aceasta ar putea fi incalcata;
- prezinta consum de droguri ilegale;
- promoveaza rasismul, sexismul, homofobia, discriminarea etnica, sociala, rasiala, religioasa sau orice fel de discriminare;
- au caracter ofensator, abuziv, indecent, calomniator sau obscen;
- pot aduce prejudicii unei persoane, unei afaceri sau unei intreprinderi;
- contravin intereselor comerciale ale www.foto-magazin.ro si partenerilor sai.

Redactia isi rezerva dreptul de a modifica acest regulament in orice moment.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Site-ul meu All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum