Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ SearchCauta in Forum MemberlistLista Membrilor UsergroupsGrupuri de Utilizatori RegisterInregistrare
ProfileProfil Log in to check your private messagesMesaje Personale Log inLog in
Popup

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Sugestii si regulament de participare
View previous topic :: View next topic  
Author Message
florin.stoica
Level 1 Forum User
Level 1 Forum User

PostPosted: Sep 30, 2011 5:47 pm    Post subject: Popup Reply with quote

S-ar putea ca la accesarea unui anunt din fotomarket sa nu mai apara popupul cu digitalxx.ro ? Eu inteleg ca reclama e o sursa de venit dar de ce mi se deschide porcaria asta peste fereastra principala? Si mai are si nu stiu ce sunet de prost gust de parca e facut de unu' de la scoala ajutatoare ...
Folosesc FFx cu AdBlocker dar din respect fata de aceasta comunitate n-am blocat toate reclamele de pe foto-magazin dar asta chiar le intrece pe toate.
Nu-i sta bine d-lui Iordache pe coloanele laterale de reclama si vrea sa ne sara in ochi cu orice pret ? Sau trebuie sa multumim webdesigner-ului pentru stralucita implementare ?
O seara buna.
Clayman
Level 2 Forum User
Level 2 Forum User

PostPosted: Oct 04, 2011 3:17 pm    Post subject: Reply with quote

Mai nou forumul e extrem de greu de citit deoarece pe orice pagina ai intra ba, Bear Grylls se rupe in figuri, ba apare din senin o casa sau o masina pe jumate de ecran...

Faceti ceva, ca atunci cand reclamele devin (EXASPERANT de) agasante finalitatea e aproape intotdeauna activarea unui Adblock / Flashblock / etc si pana la urma introducerea reclamei nu-si atinge scopul. Ba din contra...
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Sugestii si regulament de participare All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum