Stiri din domeniul fotografiei

Cauta in Foto-Magazin:
 


Aparitii editoriale
Brasovul meu
[click]  
O varza fotogenica
[click]  

Bill Jay Confesiuni
fotografice
[click]  

A fi sau a nu fi,
fotograf
[click]  

Transilvania - Romania
[click]  

 

 

« inapoi la stiri | anunta o stire

Bookmark and Share

STIRI DE LA KODAK SUA ( de la KODAK RO inca nimic)

- 2003-06-07, DL

Trei noi aparate digitale KODAK sunt lansate la inceputul acestei veri.
http://www.dcviews.com/press/Kodak-DX6440.htm

 

 

Comentarii:

ghta paraschiv - 21 Mar 2006, ora 13:52
as vrea aparatele kodak in imagini

ciudin paul - 20 Jun 2006, ora 12:36
Am un aparat foto digital Kodak Easy Share CX 7330.Clapita care inchide incinta unde sunt acumulatorii s-a deteriorat.As dori sa stiu de unde pot cumpare o carcasa, cat costa sau daca o pot repara pe cea veche.(sunt din Vaslui, este reprezentanta in Vaslui sau macar in Iasi?) Multumesc anticipat. Paul

Alexandru Zari - 09 Jul 2006, ora 06:58
Cine ma poate ajuta ? Am nevoie , pt. camera Kodak DC280 Alimentator la priza si cablu pt. vizionarea fotografiilor direct pe TV. Multumesc! Alex

rogojina paul - 19 Aug 2006, ora 12:10
am un kodak v570 si imi trebuie un alimentator la priza.stie cineva de unde il pot lua?

cosmin pop - 19 Sep 2006, ora 17:45
am nevoie de Printer Dock Media Kit cine importa

stefan vacarenco - 06 Dec 2006, ora 00:19
am aceeasi problema ca si ciudin paul Am un aparat foto digital Kodak Easy Share CX 7330.Clapita care inchide incinta unde sunt acumulatorii s-a deteriorat.As dori sa stiu de unde pot cumpare o carcasa, cat costa sau daca o pot repara pe cea veche. In brasov sau in bucuresti.

Adrian Bizon - 15 Mar 2007, ora 04:44
PAULE R : CE PARERE A-I DESPRE V - 570 ; PT ACEASTA CAMERA AM PLATIT CU TOT CU MEMORY CARD SD - 2G + CABLURI SI HUSA 350 DE COCO EI CE ZICI S-A MERITAT ORI BA

Laurentiu Neiconi - 26 Apr 2007, ora 23:06
am o problema la un aparat foto digital Kodak Easy Share CX6230.Clapeta care inchide incinta unde sunt acumulatorii s-a deteriorat.As dori sa stiu de unde pot cumpare o clapeta, cat costa . In Brasov , Deva, Timisoara

costel stefiuc - 10 Jun 2007, ora 23:58
Am un easy share c633.Sunt multumit de el ,insa unele din fotografii dupa ce le descarc in calculator imi apar taiate si nu le mai pot copia nici in vreun folder sau pe suport CD.Stie cineva motivul ,ma puteti ajuta cu vreo informatie? Multumesc!

florin porcaru - 23 Aug 2007, ora 13:43
caut service kodac in bucuresti,daca ma puteti ajuta.

Stanciu Constantin - 29 Aug 2007, ora 12:03
caut un services kodak in bucuresti pentru schimbarea unui displai la un model c 613 .ma puteti ajuta?0743755889 / 0747829313 beep sau sms si sun eu. mutumesc

Mariana Maerutiu - 18 Mar 2008, ora 10:12
Am o problema la un aparat foto digital Kodak Easy Share CX7330.Clapeta care inchide incinta unde sunt acumulatorii s-a deteriorat.As dori sa stiu de unde pot cumpare o clapeta sau o carcasa, cat costa . In Brasov. Multumesc frumos! Mariana.

Kertesz Ileana - 25 Jun 2008, ora 10:22
am un aparat foto kodak easy share M753 si nu se mai deschide. unde il pot duce la reparat? multumesc

mercas alex - 10 Jul 2008, ora 21:45
salut...m-ati putea ajuta si pe mine va rog..??.am un kodak easy share C743 si nu stiu ce are de nu se deschide...mi-ati putea spune daca este in iasi vreau service care m-ar putea ajuta??va multumesc anticipat...o sa astept un raspuns...la revedere

bucur ghita - 22 Sep 2008, ora 14:32
Cine ma poate ajuta cu un display pentru un aparat kodak Z612 tel 0722171709

stefan patrascu - 23 Oct 2008, ora 01:16
salutare! am un Kodak EasyShare Z1012 IS. am folosit niste baterii speciale care din pacate s-au dus.. as avea si eu nevoie de niste baterii CRV 3, daca s-ar putea sa fie si reincarcabile ar fi minunat. eventual in iasi daca s-ar gasi, dar nu neaparat. ms mult si sper sa ma ajute careva.. :)

adriana heckl - 04 Nov 2008, ora 21:38
am un kodak easy share v1253 si nu se mai deschide obiectivul unde se poate repara (eventual in Brasov)

cosmin toma - 01 Dec 2008, ora 09:00
am kodac easy share z 740 si nu se mai deschide imi poate spune si mie cineva ce are. in rm- sarat sau buzau este reprezentanta?va multumesc mult cosmin